نحوه انتخاب طلا_http://dordanehgold.com
۱۵ فروردین

نحوه انتخاب طلا بر اساس رنگ پوست کودکانگالری طلای کودک و نوزاد دردانه

نحوه انتخاب طلا برای کودکان از جمله نکاتی است که هر پدر و مادری بایستی نسبت به آن آگاهی کامل داشته باشند، این انتخاب در درجه ی اول بایستی بر اساس رنگ پوست کودکان باشد، چرا که تنوع رنگ پوست در بسیاری از افراد متفاوت و همچنین رنگ جواهرات برای رنگ پوست های متفاوت نیز جلوه های مختلف خواهد داشت.

به صورت کلی طلا هایی با تونالیته ی روشن تر برای کودکان می تواند نسبت به طلا های تیره تر گزینه ی مناسب تری به شمار آید. اگر می خواهید از طلا های تیره برای کودکان خود استفاده کنید بهتر است جواهراتی را انتخاب کنید که دارای نگین ها و سنگ های روشن و رنگی هستند.

 

نحوه انتخاب طلا بر اساس رنگ پوست در کودکان

۱- نحوه انتخاب طلا برای پوست های تیره

اگر کودک شما دارای پوست تیره و یا به اصطلاح دارای رنگ سبزه می باشد به شما تبریک می گوییم!

چرا که افراد دارای پوست های تیره هر چه طلا های براق و با رنگ های روشن تر استفاده کنند جلوه ی بهتری خواهد داشت.

نحوه انتخاب طلا

نحوه انتخاب طلا_http://dordanehgold.com

 

۲- نحوه انتخاب طلا برای پوست های روشن

اگر کودک شما دارای رنگ پوست روشن می باشد سعی کنید برای آن ها از جواهرات و طلا هایی با رنگ روشن استفاده کنید، استفاده از طلا سفید نیز برای آنان می تواند گزینه ای مناسب به شمار آید، چرا که جذابیت و سفیدی پوست آنان را بیش تر نمایان می سازد.

اگر می خواهید کودک شما کم تر در معرض دید باشد و سفیدی پوست وی کم تر به چشم بزند، بهتر است از طلا هایی با تونالیته ی تیره تر برای آنان استفاده کنید.

نحوه انتخاب طلا

نحوه انتخاب طلا_http://dordanehgold.com

 

۳- نحوه انتخاب طلا برای پوست های معمولی

اگر کودکی دارید که پوستش معمولی است یعنی نه تیره است و نه روشن می تواند هم از طلا های تیره و هم از طلا های روشن برای آنان استفاده کنید.

نحوه انتخاب طلا

نحوه انتخاب طلا_http://dordanehgold.com