سوراخ کردن گوش کودک_http://dordanehgold.com
۲۳ بهمن

سوراخ کردن گوش کودک و ۵ نکته مهم در استفاده از گوشواره

در اغلب خانواده های ایرانی رسم است پس از به دنیا آمدن فرزند دختر، والدین برای سوراخ کردن گوش کودک خود اقدام کنند که بهترین زمان برای انجام این کار پس از یک سالگی است که کودک درد را احساس کند.

لازم به ذکر است قبل از سوراخ کردن گوش کودک خود با پزشک مشورت کنید تا در کنار این که از سلامت عمومی فرزند خود مطمئن می شوید از مراکز مجاز و بهداشتی که این کار را انجام می دهند نیز آگاهی پیدا می کنید.

 

۵ نکته مهم در استفاده از گوشواره پس از سوراخ کردن گوش کودک

۱-  اول از هر کاری مطمئن شوید قفل گوشواره کودک به اندازه کافی محکم است که توسط کودک و در خواب به راحتی قابل باز شدن نسیت.

۲- ممکن پوست کودک شما به برخی از فلزات حتی طلا حساسیت داشته باشد، پس در انتخاب نوع فلز گوشواره دقت کافی را داشته باشید.

۳- پس از سوراخ کردن گوش کودک از گوشواره های سنگین استفاده نکنید زیرا باعث می شود سوراخ گوش فرزندتان گشاد شود و حتی نرمه لاله گوش او به دو قسمت تقسیم شود.

۴- برای جلوگیری از پارگی و آسب دیدگی لاله گوش فرزند دلبندتان از گوشواره هایی که دارای میخ بلند هستند استفاده نکنید یا در صورت استفاده از این نوع گوشواره، موقع خواب آن ها را  از گوش خارج کنید.

۵- در صورتی که کودک شما بازیگوش و پرجنب و جوش است در هنگام بازی کردن گوشواره ها از گوش او خارج کنید تا در اثر کشیده شدن یا ضربه دیدن به لاله گوش آسیبی وارد نشود.

سوراخ کردن گوش کودک

سوراخ کردن گوش کودک_http://dordanehgold.com

برای مشاهده انواع طرح های گوشواره طلای کودک  در طرح های دخترانه در گالری طلای کودک و نوزاد دردانه می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

انواع گوشواره های طلا در طرح های دخترانه در گالری طلای کودک و نوزاد دردانه